Strona główna » Wiadomości

Wiadomości Senior.pl

 • Co robić, by częściej chodzić na randki i mieć większe szanse na nowy udany związek [© goodluz - Fotolia.com]

  2017-04-25

  Co robić, by częściej chodzić na randki i mieć większe szanse na nowy udany związek

  Jeśli masz dość życia w pojedynkę i chcesz poznać kogoś, kto zyska tytuł Twojego partnera/Twojej partnerki, prawdopodobnie czeka Cię seria randek i proces odrzucenia kiepskich kandydatów/ek. Szczególnie, jeśli jesteś w pewnym wieku i masz jasno sprecyzowane oczekiwania. Oczywiście większość wolałaby tego uniknąć i bezzwłocznie wpaść w odpowiednie ramiona, ale często nie jest to takie łatwo, szczególnie, że sami sobie w tym przeszkadzamy. Niektóre nieuświadomione strategie działania skutecznie utrudniają znalezienie partnera. Zobacz, jak je rozpoznać i ich unikać.

  Senior.pl » Związki

 • "Klient" Asghara Farhadiego w Dojrzałym Kinie [fot. Klient]

  2017-04-25

  "Klient" Asghara Farhadiego w Dojrzałym Kinie

  W środę (26 kwietnia) o godzinie 11.00 Kino Pod Baranami zaprasza seniorów na nagrodzony Oscarem film Klient - thriller psychologiczny autorstwa jednego z najciekawszych współczesnych irańskich reżyserów, Asghara Farhadiego. Twórca wielokrotnie nagradzanego Rozstania ponownie prezentuje widzom historię, w której testuje granice wytrzymałości bohaterów i odkrywa ich prawdziwą naturę.

  Senior.pl » Kultura

 • Dlaczego za dużo wydajesz lub na wszystko ci szkoda? Określ swoją finansową osobowość [© ludzik - Fotolia.com]

  2017-04-25

  Dlaczego za dużo wydajesz lub na wszystko ci szkoda? Określ swoją finansową osobowość

  Psychologowie wskazują, że każdy z nas ma określoną osobowość finansową, na którą składa się m. in. sposób myślenia o pieniądzach oraz to, jak je wydajemy, jakie miejsce zajmują na naszej liście priorytetów, jakie decyzje ekonomiczne podejmujemy. Jeśli umiemy ją rozpoznać i mamy świadomość jej wad oraz zalet, łatwiej nam funkcjonować nie tylko w świecie pieniędzy, ale też lepiej rozumieć nasze reakcje, a nawet efektywniej budować relacje z innymi.

  Senior.pl » Finanse

 • Nie przestawaj ćwiczyć. Mózg cierpi z powodu braku aktywności [© Microgen - Fotolia.com]

  2017-04-25

  Nie przestawaj ćwiczyć. Mózg cierpi z powodu braku aktywności

  Nie istnieje moment, w którym można skończyć treningi. Aktywność daje korzyści bez względu na wiek, a jej zaprzestanie szybko skutkuje osłabieniem możliwości poznawczych i fizycznych.

  Senior.pl » Styl życia

 • Kawowe trendy: ekologia i "zimna" kawa [Fot. chamillew - Fotolia.com]

  2017-04-24

  Kawowe trendy: ekologia i "zimna" kawa

  W przypadku kawy podobnie jak w muzyce - klasyka jest bazą dla każdej improwizacji. Dlatego zarówno wielbicielom tradycyjnego espresso, jak i poszukiwaczom nowych smakowych doznań, podpowiadamy, z jakimi trendami mogą spotkać się w nadchodzącym sezonie, odwiedzając kawiarnie.

  Senior.pl » Styl życia

 • W Sejmie o seniorach [Fot. Marcin Chodorowski - Fotolia.com]

  2017-04-24

  W Sejmie o seniorach

  Konferencja poświęcona roli samorządów w kształtowaniu polityki senioralnej odbyła się 24 kwietnia 2017 r. w Sejmie. Organizatorem spotkania były sejmowe komisje: Polityki Senioralnej, Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej oraz Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

  Senior.pl » Edukacja

 • Premiera w Teatrze Żydowskim: „Miasteczko Kasrylewka” w języku jidysz [Fot. itestro - Fotolia.com]

  2017-04-24

  Premiera w Teatrze Żydowskim: „Miasteczko Kasrylewka” w języku jidysz

  W sobotę 6 maja w Teatrze Żydowskim szykuje się kolejna premiera – „Miasteczko Kasrylewka” w reżyserii Shmuela Atzmona-Wircera na podstawie „Miasteczka” Szolema Alejchema. Spektakl grany będzie w języku jidysz z polskim tłumaczeniem. Premiera odbędzie się na Scenie Kameralnej przy ul. Senatorskiej 35. Wystąpią: Shmuel Atzmon-Wircer, Henryk Rajfer i Jerzy Walczak.

  Senior.pl » Kultura

 • 8 faktów o wypadkach drogowych w Polsce [Fot. benjaminnolte - Fotolia.com]

  2017-04-24

  8 faktów o wypadkach drogowych w Polsce

  Policyjne statystyki odsłaniają nieraz zaskakujący obraz wypadków drogowych w Polsce, np. najczęściej dochodzi do nich na prostej drodze i przy dobrej pogodzie. Największe prawdopodobieństwo udziału w wypadku drogowym jest w woj. łódzkim, natomiast najmniejsze w woj. kujawsko-pomorskim. W 2016 roku poszkodowani przez kierowców uczestnicy ruchu drogowego otrzymali łącznie 8 mld zł odszkodowań.

  Senior.pl » Styl życia

 • Jak dbać o stopy osób aktywnych fizycznie? [Fot. praisaeng - Fotolia.com]

  2017-04-24

  Jak dbać o stopy osób aktywnych fizycznie?

  Stopy są częścią ciała, która jest najbardziej narażona na urazy i otarcia. To na nich opieramy cały nasz ciężar. Warto o nie zadbać, w szczególności na wiosnę, kiedy postanawiamy więcej się ruszać i pracować nad naszą kondycją. Nie ważne jaki sport uprawiamy, powinniśmy pomyśleć o właściwej ochronie stóp, aby sobie nie zaszkodzić.

  Senior.pl » Pasje

 • Jak dobrać okulary, żeby podkreślały urodę? [Fot. ronstik - Fotolia.com]

  2017-04-24

  Jak dobrać okulary, żeby podkreślały urodę?

  W dzisiejszych czasach okulary stopniowo z nielubianego dodatku, noszonego z konieczności, stają się modnym elementem stylizacji. Coraz częściej nie tylko osoby z wadami wzroku dostrzegają potencjał opraw okularowych. Mogą one bowiem zarówno zdobić jak i maskować niedoskonałości urody. Aby osiągnąć pożądany efekt nie wystarczy jednak wybrać samej oprawy, kluczowe jest również dobranie odpowiednich soczewek okularowych.

  Senior.pl » Uroda

 • Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

WIADOMOŚCI RSS

Artykuły promowane

REKLAMA

Szukaj w artykułach

Najpopularniejsze artykuły

Ostatnio komentowane

Popularne tematy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X