Strona główna » Wiadomości

Wiadomości Senior.pl

 • Wirusom wstęp wzbroniony. Wystarczy więcej witamin w diecie [© gkrphoto - Fotolia.com]

  2017-02-17

  Wirusom wstęp wzbroniony. Wystarczy więcej witamin w diecie

  Czujesz, że zaczyna cię łamać, masz gorączkę, bóle głowy, stawów, mięśni, jesteś osłabiony i zaczyna cię męczyć katar i kaszel? To może być przeziębienie, a nawet grypa! Czy istnieje prosty sposób, żeby zapobiec atakowi wirusów? Tak – jednym z nich jest zdrowa dieta. Prawidłowe żywienie może wyposażyć organizm w cenne elementy, takie jak witaminy, które wspierając odporność, pomogą w budowaniu tarczy ochronnej przed wirusami i infekcjami.

  Senior.pl » Zdrowie

 • Aparaty ortodontyczne dla dorosłych: jak wybrać właściwy? [© Sergey Novikov - Fotolia.com]

  2017-02-17

  Aparaty ortodontyczne dla dorosłych: jak wybrać właściwy?

  Tradycyjne aparaty ortodontyczne z metalowymi zamkami to nie jedyna metoda na idealnie proste zęby. Teraz w gabinecie stomatologa masz więcej opcji, niż kiedykolwiek. Jak wybrać tę właściwą dla siebie?

  Senior.pl » Zdrowie

 • Koniec worków pod oczami - odzyskaj świeży wygląd [© Piotr Marcinski - Fotolia.com]

  2017-02-17

  Koniec worków pod oczami - odzyskaj świeży wygląd

  Wstajesz rano, patrzysz w lustro, a twoja twarz wygląda na zmęczoną, a do tego kilka lat starszą niż w metryce? Cienie i zmarszczki pod oczami, to główna przyczyna złego wyglądu, zwanego pieszczotliwie „oczami pandy”. Przeglądamy najlepsze metody na pozbycie się worków pod oczami.

  Senior.pl » Uroda

 • Cukrzycę trzeba rozpoznać i leczyć. Inaczej ona zabija [Cukrzyca, © kaliantye - Fotolia.comkaliantye - Fotolia.com]

  2017-02-17

  Cukrzycę trzeba rozpoznać i leczyć. Inaczej ona zabija

  Obecnie na świecie blisko 300 milionów ludzi choruje na cukrzycę. W Polsce liczba chorych wynosi już 2,5 mln, a co najmniej jedna trzecia z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, że ma problem zdrowotny. Szacuje się, że w przeciągu 10-15 lat liczba diabetyków i osób zagrożonych chorobą może zwiększyć się dwukrotnie. Co ważne, nieleczona cukrzyca może prowadzić do poważnych powikłań.

  Senior.pl » Choroby

 • Światowy Dzień Kota 2017 [© Pefkos - Fotolia.com]

  2017-02-17

  Światowy Dzień Kota 2017

  Od tysiącleci kot towarzyszy człowiekowi, fascynując go jednocześnie swoim urokiem i pewną niezależnością. W niektórych kulturach był czczony jako zwierzę święte lub pośrednik między światem doczesnym i wiecznym. Niestety, bywało również tak że koty ponosiły konsekwencje ludzkiej zabobonności jak chociażby w okresie polowań na czarownice.

  Senior.pl » Pasje

 • Wypada? Nie wypada? 20 zasad dojrzałej mody [© bilderstoeckchen - Fotolia.com]

  2017-02-16

  Wypada? Nie wypada? 20 zasad dojrzałej mody

  Czy mogę jeszcze założyć jeansy? A co z krótszą spódnicą i żywymi kolorami? Często dojrzałe kobiety nie mają pewności co „wypada” im nosić i czy z niektórych elementów garderoby lub stylizacji nie powinny już zrezygnować.

  Senior.pl » Moda

 • ZUS: zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami dostaniesz od ręki [© Alliance - Fotolia.com]

  2017-02-16

  ZUS: zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami dostaniesz od ręki

  Bierzesz kredyt? Startujesz w przetargu? A może starasz się o unijny grant? ZUS wystawi ci zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami od ręki, wystarczy jedna wizyta na sali obsługi klienta i ważny dokument w kieszeni. Jest tylko warunek - na twoim zusowskim koncie nie może być zaległości.

  Senior.pl » Finanse

 • Savoir vivre przy filiżance herbaty [© del_alma - Fotolia.com]

  2017-02-16

  Savoir vivre przy filiżance herbaty

  Herbata to wyjątkowy napój, którego picie wymaga stosownej oprawy. Jest to istotne szczególnie wtedy, kiedy jest ona podawana podczas formalnego spotkania lub eleganckiego przyjęcia. Przedstawiamy kilka ważnych porad dla miłośników herbaty, aby nie popełnili faux pas przy piciu swojego ulubionego naparu.

  Senior.pl » Styl życia

 • Połowa Polaków chce wyjechać z kraju [© olly - Fotolia.com]

  2017-02-16

  Połowa Polaków chce wyjechać z kraju

  Polska wciąż pozostaje w czołówce krajów o największym poziomie emigracji w regionie. Do pracy za granicą gotowa jest wyjechać prawie połowa Polaków. Co piąty rozpatruje taką możliwość przy sprzyjających warunkach. A tylko co trzeci Polak całkowicie wyklucza emigrację ekonomiczną. Badanie zostało przeprowadzone w 11 państwach: Estonii, Łotwie, Litwie, Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Słowenii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie oraz w Serbii.

  Senior.pl » Styl życia

 • Jak zdrowo smażyć? 4 przydatne wskazówki [© razoomanetu - Fotolia.com]

  2017-02-16

  Jak zdrowo smażyć? 4 przydatne wskazówki

  Smażenie jest niezdrowe? Wcale nie musi takie być. Wystarczy odpowiednia patelnia, dobry olej i przestrzeganie kilku istotnych zasad w kuchni. Dzięki temu dania będą niskokaloryczne, a jednocześnie zachowają wyśmienity smak i aromat.

  Senior.pl » Zdrowie

 • Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

WIADOMOŚCI RSS

Artykuły promowane

REKLAMA

Szukaj w artykułach

Najpopularniejsze artykuły

Ostatnio komentowane

Popularne tematy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X