Strona główna » Wiadomości

Wiadomości Senior.pl

 • Sylvester Stallone żegna się z Rockym [Michael B. Jordan i Sylvester Stallone fot. Columbia Pictures]

  2018-11-29

  Sylvester Stallone żegna się z Rockym

  Sylvester Stallone wrzucił na Instagram post, w którym żegna sie z Rockym Balboa.

  Senior.pl » Ludzie

 • Diana Krall na jedynym koncercie w Polsce [Diana Krall fot. Mark Seliger]

  2018-11-29

  Diana Krall na jedynym koncercie w Polsce

  Diana Krall, jedna z najbardziej popularnych jazzowych wokalistek, odwiedzi Polskę 28 czerwca. Diana Krall wystąpi w Tauron Arenie Kraków prezentując przekrojowy repertuar uwzględniający jej najważniejsze utwory i największe przeboje.

  Senior.pl » Kultura

 • Jak pokonać dietą zimową chandrę? [Fot. materiały prasowe]

  2018-11-29

  Jak pokonać dietą zimową chandrę?

  Okres jesienno-zimowy nie sprzyja dobrym nastrojom. Chłód, przeszywający wiatr i brak słońca często przyczyniają się do chandry, brakuje nam energii i uśmiechu. Obniżeniu może ulec także odporność organizmu. Dlatego ważne jest, by w tym niesprzyjającym okresie zadbać o prawidłowo zbilansowaną dietę, bogatą w składniki bioaktywne, które będą przeciwdziałać apatii.

  Senior.pl » Styl życia

 • Warszawa: Chanuka w Centrum Kultury Jidysz [Fot. materiały prasowe]

  2018-11-29

  Warszawa: Chanuka w Centrum Kultury Jidysz

  Żydowskie, radosne święto świateł, nadziei i nowego początku, obchodzone na cześć odzyskania Świątyni Jerozolimskiej, rozpoczyna się w tym roku wieczorem 2 grudnia i trwa do 10 grudnia. Centrum Kultury Jidysz zaprasza do wspólnego świętowania.

  Senior.pl » Kultura

 • Brakuje edukacji, problem HIV narasta [Fot. bnorbert3 - Fotolia.com]

  2018-11-29

  Brakuje edukacji, problem HIV narasta

  Pierwszego grudnia obchodzić będziemy kolejny Światowy Dzień Walki z AIDS, jednak w świadomości Polaków zmiany następują wolniej niż w możliwościach diagnostyki i leczenia zakażenia HIV. Przede wszystkim wciąż za rzadko decydujemy się na badanie w kierunku HIV. Tymczasem pojawiają się nowe możliwości testowania, a terapie antyretrowirusowe są dziś skuteczne na tyle, że prawidłowo leczony pacjent ma szanse nie tylko na długie i dobre życie, ale też nie zaraża innych.

  Senior.pl » Choroby

 • Warzywa i owoce: nie rezygnuj z witamin i składników mineralnych zimą [Fot. nd700 - Fotolia.com]

  2018-11-29

  Warzywa i owoce: nie rezygnuj z witamin i składników mineralnych zimą

  Warzywa i owoce zazwyczaj charakteryzują się niską wartością energetyczną i wysoką gęstością odżywczą, co oznacza, że w przeliczeniu na jednostkę energii zawierają wiele cennych składników odżywczych. Wpływają one nie tylko na prawidłowe funkcjonowanie organizmu, ale także poprawiają samopoczucie i dodają energii podczas mroźnych, zimowych dni. Dlatego warto szukać sposobów, dzięki którym możemy jak najczęściej korzystać z dobrodziejstwa warzyw i owoców. Sięgając po przetwory, możemy dostarczać witamin, składników mineralnych, pochodzących z owoców i warzyw także zimą.

  Senior.pl » Zdrowie

 • Choroby płuc sprzyjają demencji? [Fot. magicmine - Fotolia.com]

  2018-11-29

  Choroby płuc sprzyjają demencji?

  Przebycie choroby płuc ma związek z wyższym ryzykiem demencji – ostrzegają pracownicy Uniwersytetu Minnesoty.

  Senior.pl » Choroby

 • Walk4Life. Zdobądź swój biegun razem z Markiem Kamińskim [Fot. materiały prasowe]

  2018-11-29

  Walk4Life. Zdobądź swój biegun razem z Markiem Kamińskim

  Od 1996 roku pomaga w pokonywaniu barier i realizacji marzeń. Poprzez działania swojej fundacji prowadzi projekty charytatywne, ekologiczne i edukacyjne. Marek Kamiński, bo o nim to mowa, realizuje obecnie swój najnowszy projekt – Walk4Life!

  Senior.pl » Styl życia

 • Stan wojenny na Ukrainie. Co z ubezpieczeniem turystycznym? [Fot. harvepino - Fotolia.com]

  2018-11-29

  Stan wojenny na Ukrainie. Co z ubezpieczeniem turystycznym?

  W związku z konfliktem na Morzu Azowskim na części terytorium Ukrainy wprowadzony został stan wojenny, który potrwa do 27 grudnia 2018 roku. MSZ Polski zaleca zachowanie szczególnej ostrożności podczas pobytu na Ukrainie, a wyjazd do niektórych jej regionów zdecydowanie odradza. Osoby planujące podróż do tego kraju powinny przed wyjazdem upewnić się, czy w miejscu pobytu będą mogły korzystać z ubezpieczenia turystycznego – nie zawsze będzie to możliwe.

  Senior.pl » Styl życia

 • Oto produkty, które poprawiają starzejącą się pamięć [Fot. Orawan - Fotolia.com]

  2018-11-29

  Oto produkty, które poprawiają starzejącą się pamięć

  Zalecenia dotyczące jedzenia kilku porcji dziennie warzyw i owoców mają związek nie tylko zachowaniem dobrego zdrowia fizycznego, ale też mentalnego. Okazuje się, że większa ilość tych produktów w diecie pomaga uchronić się przed następującym wraz z wiekiem osłabieniem pamięci.

  Senior.pl » Zdrowie

 • Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

WIADOMOŚCI RSS

Artykuły promowane

REKLAMA

Szukaj w artykułach

Najpopularniejsze artykuły

Ostatnio komentowane

Popularne tematy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X