Strona główna » Wiadomości

Wiadomości Senior.pl

 • Sacha Baron Cohen zapłaci grzywnę za czeskich turystów aresztowanych w stroju Borata [Sacha Baron Cohen fot. CinePix]

  2017-11-28

  Sacha Baron Cohen zapłaci grzywnę za czeskich turystów aresztowanych w stroju Borata

  Grupa czeskich turystów została aresztowana w Kazachstanie za paradowanie po ulicy w stroju Borata. Sacha Baron Cohen, odtwórca Borata, zamierza pomóc fanom.

  Senior.pl » Ludzie

 • Rewolucja w dokumentach: smartfon zamiast pliku plastikowych kart [Fot. Rawf8 - Fotolia.com]

  2017-11-28

  Rewolucja w dokumentach: smartfon zamiast pliku plastikowych kart

  W ministerstwie cyfryzacji trwają prace nad projektem mObywatel. Docelowo wszystkie plastikowe dokumenty zastąpi smartfon. W kontakcie z urzędnikiem wystarczy podać numer telefonu, by potwierdzić tożsamość. Do końca roku pilotaż trwa w kilku urzędach w kraju. Do aplikacji mObywatel niezbędny jest telefon z oprogramowaniem Android, z którego korzysta 90 proc. Polaków mających smartfon. W styczniu 2018 roku ma ruszyć wersja dostępna na urządzenia z oprogramowaniem iOS firmy Apple.

  Senior.pl » Internet

 • Rozszerzone pory - jak z nimi walczyć? [Fot. balsamic - Fotolia.com]

  2017-11-28

  Rozszerzone pory - jak z nimi walczyć?

  Rozszerzone pory to zmora wielu kobiet, a także niejednego mężczyzny. Najczęściej są cechą dziedziczną, więc nie mamy wpływu na ich powstawanie. Co innego, jeśli chodzi o możliwości radzenia sobie z problemem – w tej kwestii mamy dziś na szczęście coraz bardziej skuteczne metody.

  Senior.pl » Uroda

 • Boże Narodzenie 2017. Edukacyjne prezenty dla wnuka [© maglara - Fotolia.com]

  2017-11-28

  Boże Narodzenie 2017. Edukacyjne prezenty dla wnuka

  Zima to czas kiedy zwykle spędzamy dużo więcej czasu w domu. To świetna okazja, by poprzez prezent gwiazdkowy zapewnić dzieciom świetną zabawę i rozrywkę podczas długich wieczorów? Oto kilka propozycji zabawek edukacyjnych, które sprawią, że każdy wieczór będzie niezapomniany dla Twojego wnuka.

  Senior.pl » Rodzina

 • Zima. Co jeść, aby uzupełnić braki składników odżywczych? [Fot. Joshua Resnick - Fotolia.com]

  2017-11-28

  Zima. Co jeść, aby uzupełnić braki składników odżywczych?

  W okresie jesienno-zimowym, kiedy na zewnątrz panuje niska temperatura, a dni stają się coraz krótsze często odczuwamy spadek nastroju i brakuje nam energii. Jesień i zima to także pory roku, podczas których jesteśmy narażeni na niedobór wielu składników odżywczych, w tym witamin. Czy istnieje przepis na przetrwanie zimy w dobrym humorze? Tak, jest nim między innymi odpowiednia dieta.

  Senior.pl » Styl życia

 • Zima: pora na usuwanie przebarwień [Fot. lpictures - Fotolia.com]

  2017-11-28

  Zima: pora na usuwanie przebarwień

  Pojawienie się na skórze przebarwień i innych zmian pigmentowych, takich jak piegi, ostuda czy plamy posłoneczne, przebarwienia potrądzikowe to często wynik skłonności genetycznej, zaburzeń hormonalnych lub przyjmowania leków i ziół fotouczulających (np. dziurawca). Zdarza się jednak, że przebarwienia pojawiają się również po intensywnym opalaniu. Na szczęście można je skutecznie rozjaśnić. Zima – czyli okres, w którym ekspozycja skóry na słońce jest zminimalizowana – to na to najlepsza pora.

  Senior.pl » Uroda

 • Flora bakteryjna jelit odpowiada za zdrowe starzenie się? [Fot. Sebastian Kaulitzki - Fotolia.com]

  2017-11-28

  Flora bakteryjna jelit odpowiada za zdrowe starzenie się?

  Ilość i rodzaj bakterii w jelitach może odpowiadać za szanse na długie i zdrowe życie. Odkryto właśnie, że jelitowa flora bakteryjna u cieszących się zdrowiem stulatków jest podobna do takiej, jaka została uznana za charakterystyczną dla trzydziestolatków.

  Senior.pl » Zdrowie

 • Sposoby na jesienną chandrę [Fot. DREIDREIEINS Foto - Fotolia.com]

  2017-11-28

  Sposoby na jesienną chandrę

  Wraz z nastaniem chłodnych, jesiennych dni odczuwasz spadek nastroju, pogarsza się Twoje samopoczucie, wzrasta niechęć do podejmowania działań i pojawia apatia? Nie pozwól na to, żeby dopadła Cię chandra. Jak zadbać o samopoczucie i dobrą kondycję, gdy na dworze jest zimno i ciemno? Jak mimo niesprzyjających warunków zachować pogodę ducha?

  Senior.pl » Styl życia

 • Żeby żyć dłużej, trzeba wychodzić z domu. Codziennie [Fot. Kadmy - Fotolia.com]

  2017-11-28

  Żeby żyć dłużej, trzeba wychodzić z domu. Codziennie

  Jeśli chcesz liczyć na długie lata na emeryturze, nie może ona polegać na siedzeniu w domowych pieleszach. Musisz często wychodzić z mieszkania, by cieszyć się dłuższą sprawnością i dobrym zdrowiem.

  Senior.pl » Styl życia

 • Jak zdrowo podróżować? [© Andres Rodriguez - Fotolia.com]

  2017-11-28

  Jak zdrowo podróżować?

  Współczesny człowiek często się przemieszcza, korzystając z rozmaitych środków lokomocji. Nierzadko skutkiem ubocznym odbytych podróży są bóle kręgosłupa i ogólne zmęczenie. Warto stosować się do kilku zasad, które pomogą podróżować komfortowo.

  Senior.pl » Zdrowie

 • Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

WIADOMOŚCI RSS

Artykuły promowane

REKLAMA

Szukaj w artykułach

Najpopularniejsze artykuły

Ostatnio komentowane

Popularne tematy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X