Strona główna » Wiadomości

Wiadomości Senior.pl

 • Dlaczego twoje odchudzanie nie daje efektów? [Fot. BillionPhotos.com - Fotolia.com]

  2018-12-06

  Dlaczego twoje odchudzanie nie daje efektów?

  Od jakiegoś czasu ćwiczysz, stosujesz zdrową dietę, a skutków w postaci zmniejszenia wagi nie widać? Być może sam/a sabotujesz swoje wysiłki, wcale o tym nie wiedząc. Oto, w jaki sposób nieświadomie możesz zaburzać proces odchudzania.

  Senior.pl » Styl życia

 • Jak mieć piękne włosy pod czapką? [© Stefan Balk - Fotolia.com]

  2018-12-06

  Jak mieć piękne włosy pod czapką?

  Naelektryzowane, uklepane, połamane i przetłuszczane – włosy pod czapką nie mają łatwo. Co zrobić, żeby zimą mieć piękną i lśniącą fryzurę, a jednocześnie nie marznąć, doradza Oskar Bachoń, make-up & hair designer.

  Senior.pl » Uroda

 • 5 zasad bezpiecznych przedświątecznych zakupów [© Gerhard Seybert - Fotolia.com]

  2018-12-06

  5 zasad bezpiecznych przedświątecznych zakupów

  W ostatnich dniach przed świętami często ogarnia nas prawdziwa gorączka zakupów. Niestety również wtedy szczególnie często dochodzi do kradzieży oraz zagubień portfeli i kart kredytowych. Oto pięć kroków, które mogą nas przed tym uchronić.

  Senior.pl » Finanse

 • Listy do świętego Mikołaja [© ambrozinio - Fotolia.com]

  2018-12-05

  Listy do świętego Mikołaja

  Kochany św. Mikołaju! Piszę do Ciebie… Tak zaczyna się prawie każdy dziecięcy list do postaci, która w świecie najmłodszych zajmuje szczególne miejsce. Co roku scenariusz jest zazwyczaj ten sam – po miesiącach niecierpliwego oczekiwania przychodzi wreszcie chwila, aby zdradzić swoje marzenia św. Mikołajowi z przekonaniem, że pyzaty, brodaty, pogodny staruszek spełni wszystkie powierzone mu pragnienia.

  Senior.pl » Blog

 • Jak chronić się przed smogiem? [Fot. Zdenek - Fotolia.com]

  2018-12-05

  Jak chronić się przed smogiem?

  Gdy nadchodzi jesień, w miastach oraz wzdłuż tras samochodowych w całej Polsce coraz częściej pojawia smog. Gdy przebywamy na zewnątrz, niewiele możemy zrobić. W samochodzie pomóc nam może fitr przeciwpyłkowy, w domu zaś ratunkiem mogą być rośliny i oczyszczacze powietrza.

  Senior.pl » Zdrowie

 • Nietolerancja laktozy - objawy, diagnostyka [Fot. Goffkein - Fotolia.com]

  2018-12-05

  Nietolerancja laktozy - objawy, diagnostyka

  Wiele osób każdy swój poranek rozpoczyna od wypicia kawy z mlekiem czy zjedzenia owsianki. Niestety mleko, a dokładniej zawarty w nim cukier – laktoza, często jest przyczyną występowania nietolerancji pokarmowej, która powoduje wiele nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak: biegunki, wzdęcia czy bóle brzucha. Czym dokładnie jest nietolerancja laktozy, jakie są jej objawy i czy można ją wyleczyć?

  Senior.pl » Choroby

 • Świąteczne zakupy - co zrobić, aby nie wydać za dużo? [Fot. Rochu_2008 - Fotolia.com]

  2018-12-05

  Świąteczne zakupy - co zrobić, aby nie wydać za dużo?

  Z raportu Deloitte „Zakupy świąteczne 2018” wynika, że na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia wydamy średnio 1168 zł, z czego same prezenty pochłoną kwotę 532 zł, a produkty spożywcze 511 zł. Te koszty można jednak zmniejszyć, np. planując zakupy z wyprzedzeniem i zamawiając część potrzebnych rzeczy przez Internet. Jak pokazują badania, na tle Europy, to Polacy są najbardziej skłonni do tego, by przekroczyć kwotę, którą przeznaczyli na świąteczne wydatki. Ponad połowa badanych wydaje bowiem więcej o ponad 200 zł, w stosunku do tego, ile planowali. Jak tego uniknąć oraz jak zaplanować i sfinansować zakupy, by nie przywitać Nowego Roku z dziurą w domowym budżecie?

  Senior.pl » Finanse

 • Dhal - idealna rozgrzewająca zupa [Fot. materiały prasowe]

  2018-12-05

  Dhal - idealna rozgrzewająca zupa

  Niezwykle popularna, intensywna w kolorze i smaku, zupa dhal to taka bliskowschodnia pomidorówka. Ponieważ każdy przyrządza ją trochę inaczej, istnieją jej niezliczone wariacje. Łączy je pokrewny z curry smak oraz sposób przyrządzenia – szybko, wygodnie, w jednym garnku. Proponujemy jej gęstą, sycącą wersję z dodatkiem cieciorki oraz znajomego smaku pomidorów.

  Senior.pl » Styl życia

 • Szybka diagnoza choroby Parkinsona jest możliwa [Fot. GiroScience - Fotolia.com]

  2018-12-04

  Szybka diagnoza choroby Parkinsona jest możliwa

  Jak wynika z niemieckich badań, możliwa jest szybka diagnoza choroby Parkinsona.

  Senior.pl » Choroby

 • Amputacja kończyn dolnych - pielęgnacja i rehabilitacja [Fot. angkhan - Fotolia.com]

  2018-12-04

  Amputacja kończyn dolnych - pielęgnacja i rehabilitacja

  Amputacja kończyn dolnych to zabieg ratujący życie. Może być wynikiem nieszczęśliwego wypadku lub uszkodzenia tkanek przez postępujący nowotwór, miażdżycę, cukrzycę i inne choroby przewlekłe. Operacja jest przyczyną wielu dolegliwości bólowych, jednak odpowiednie postępowanie po zabiegu pozwala na powrót do maksymalnej sprawności i aktywności życiowej.

  Senior.pl » Choroby

 • Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

WIADOMOŚCI RSS

Artykuły promowane

REKLAMA

Szukaj w artykułach

Najpopularniejsze artykuły

Ostatnio komentowane

Popularne tematy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X